2015-16

 ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

                                     ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016

 

Επώνυμο

Όνομα

Ειδικότητα εργαζομένου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΜΟΥΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ Ε1

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Α1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/A2

ΜΟΥΣΤΟΥ

ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ /Α3

ΚΟΦΦΑ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Β1

ΛΑΠΠΑ

ΑΝΝΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Β2

ΜΟΥΣΤΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Β3

ΜΠΙΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ1

ΛΑΠΠΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Γ2

ΓΚΟΥΣΙΑΡΗ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ3

ΚΛΑΨΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ1

ΠΑΝΑ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ2

ΚΩΔΩΝΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Ε2

ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΣΤ1

ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/ΣΤ2

 

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

ΜΑΡΚΟΥΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΜΕΛΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΜΗΤΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΠΙΣΜΙΣΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΚΑΖΑΝΑ

ΑΘΗΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΒΑΪΟΥ

ΑΓΟΡΙΤΣΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΠΑΠΠΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΛΙΑΠΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΚΟΥΤΖΩΝΑ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΝΤΖΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

 

 

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

 

 

ΑΓΓΛΙΚΩΝ/ΟΛΟΗΜΕΡΟ

 

 

 

2016-17

 

 ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

                                     ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-2017

 

Επώνυμο

Όνομα

Ειδικότητα εργαζομένου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΜΟΥΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ Ε2

ΜΟΥΣΤΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Α1

ΜΗΛΙΤΣΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Α2

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ /Β1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Β2

ΜΠΙΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Β3

ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Γ1

ΚΛΑΨΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ2

ΜΙΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ3

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ1

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ

ΑΝΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ2

ΓΚΟΥΣΙΑΡΗ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ3

ΠΑΝΝΑ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Ε1

ΛΑΠΠΑ

ΑΝΝΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΣΤ1

ΤΣΑΒΑΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/ΣΤ2

ΚΑΛΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΜΑΝΤΖΙΑΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΜΗΤΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΜΕΛΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

ΤΖΩΡΤΖΙΩΤΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΔΕΔΕ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΛΙΑΚΟΥ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΝΤΖΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

     
     
     

 

 

2017-18

 

ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

                                     ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-2018

Επώνυμο

Όνομα

Ειδικότητα εργαζομένου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΜΟΥΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ ΣΤ2

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Α1

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Α2

ΜΟΥΣΤΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ /Β1

ΚΟΦΦΑ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Β2

ΛΑΠΠΑ

ΑΝΝΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ1

ΚΛΑΨΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ2

ΜΠΙΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ3

ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Δ1

ΤΣΑΒΑΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Δ2

ΜΙΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ3

ΓΚΟΥΣΙΑΡΗ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Ε1

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ

ΑΝΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Ε2

ΠΟΛΥΖΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Ε3

ΠΑΝΝΑ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΣΤ1

ΛΑΠΠΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΜΗΤΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΜΕΛΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΚΑΖΑΝΑ

ΑΘΗΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΓΑΚΗ

ΜΑΡΙΟΡΗ

ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ

ΜΥΛΩΝΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ

ΜΑΡΙΝΑ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΜΠΑΛΑΦΑ

ΕΦΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΡΑΝΙΣΑ

ΔΩΡΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΡΟΜΙΝΑ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΚΑΝΤΖΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018-19

 

ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

                                     ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-2019

 

Επώνυμο

Όνομα

Ειδικότητα εργαζομένου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΜΟΥΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ Δ3

ΜΙΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Α1

ΠΑΝΑ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Α2

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ /Β1

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Β2

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Γ1

ΚΟΦΦΑ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Γ2

ΛΑΠΠΑ

ΑΝΝΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ1

ΚΛΑΨΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Δ2

ΜΠΙΚΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/Ε1

ΤΣΑΒΑΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Ε2

ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ/Ε3

ΓΚΟΥΣΙΑΡΗ

ΠΩΛΙΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΣΤ1

ΠΟΛΥΖΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΣΤ2

ΜΟΥΣΤΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΣΤ3

ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΚΙΟΥ

ΒΟΥΛΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΚΑΛΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΜΕΛΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΚΑΖΑΝΑ

ΑΘΗΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΚΡΙΘΑΡΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΞΥΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

ΜΟΥΣΤΟΥ

ΟΛΓΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΡΟΜΙΝΑ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΚΑΝΤΖΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

ΚΑΜΠΑΝΕΛΛΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020-21